Regulamin

ZASADY ORGANIZACJI WYCIECZEK SZKOLNYCH

Kalkulacja przedstawiona w tym katalogu obowiązuje dla wszystkich szkół na terenie miasta Poznań i powiatu poznańskiego. W przypadku wyjazdu z innego miejsca, prosimy o kontakt z biurem. Jedynym kosztem zmiennym będzie tutaj koszt transportu – mniejszy lub większy w zależności od położenia miejsca wyjazdu względem miejsca wycieczki.

 

TRANSPORT

Komfort i bezpieczeństwo to nasze priorytety. Podczas każdego wyjazu podróżują Państwo luksusowym autokarem z DVD oraz barkiem. Wszystkie pojazdy spełniają europejskie normy przewozu osób i prowadzone są przez doświadczonych kierowców – profesjonalistów. Standardowy autokar ma 48 miejsc do dyspozycji grupy, w zależności od potrzeb tę liczbę możemy zwiększyć lub zmniejszyć, dostosowując rodzaj transportu do specyfiki grupy.

 

BILETY WSTĘPU

Kierujemy się zasadą all inclusive – wszystko w cenie. W ofercie wycieczek krajowych, którą Państwu przedstawiany, zawarte są wszystkie bilety wstępu, lokalni przewodnicy, usługa pilota. Żadnych ukrytych kosztów. Podpisanie umowy jest gwarancją niezmienności ceny. W przypadku wyjazdów zagranicznych, ceny zwiedzanych obiektów są płatne dodatkowo i zawsze są wyszczególnione.

 

ZAKWATEROWANIE

Nasze grupy nocują w dobrze znanych nam obiektach o sprawdzonym standardzie. Są to w zależności od destynacji: hotele, hostele, schroniska młodzieżowe, agroturystyki, wszystkie odpowiednio dostosowane i przygotowane do przyjęcia grup młodzieżowych.

 

WYŻYWIENIE

Wszystkie nasze wyjazdy w kraju i zagranicą rozpoczynają się od obiadokolacji w dniu wyjazdu i kończą śniadaniem w dniu powrotu do domu. Na życzenie możemy także zorganizować dodatkowe posiłki.

 

UBEZPIECZENIE

Wszyscy nasi klienci są ubezpieczeni w ERV Europäische Reiseversicherung w ramach umowy o numerze G/2015/18/7 oraz jej aneksami. Stawiamy przede wszystkim bezpieczeństwo naszych Klientów. Na rynku wyróżniamy się bardzo wysokimi sumami ubezpieczeń. WYJAZDY KRAJOWE: każdy uczestnik jest ubezpieczony od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków na kwotę 10 000 PLN. WYJAZDY ZAGRANICZNE: każdy uczestnik jest ubezpieczony na kwotę 5 000 € od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz dodatkowo od Kosztów Leczenia na kwotę 10 000 €. Te kwoty nigdy nie będą niższe, bezpieczeństwo i odpowiednio wysokie polisy, które pokryją wszelkie niedogodności. Niejednokrotnie przekonaliśmy się o tym podczas naszych ekspedycji.