O nas

Presto Travel to biuro podróży stworzone przez podróżników dla podróżników. Nasza siedziba znajduje się w samym centrum Poznania na ul. Półwiejskiej 13. Nasza pasja i doświadczenie zostały zdobyte podczas licznych podróży na całym świecie. Pragniemy przekazywać naszą wiedzę, jednocześnie zachęcając do podróży i przedstawiając najbardziej odległe zakątki świata.

 

Teraz to doświadczenie chcemy przekazać Państwu i uczestnikom naszych wyjazdów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą wyjazdów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, a z nami nawet najkrótsza wycieczka nigdy nie będzie nudna.

 

PILOCI PODRÓŻNICY – TO MY

Wykwalifikowani – licencjonowani piloci, przewodnicy i jednocześnie podróżnicy. Podczas naszych wyjazdów dobieramy Państwu pilotów, którzy są specjalistami w danym kierunku. Sposób przekazu informacji zawsze jest dostosowany do wieku grupy i zainteresowań. Podróże to nasza pasja, którą z entuzjazmem i radością staramy się przekazać naszym klientom.

 

Pilot – przedstawiciel biura, który zadba o zrealizowanie programu wycieczki, dopilnuje wszelkich spraw organizacyjnych i formalnych, udzieli informacji o zwiedzanych obiektach, trasie przejazdu i miejscu docelowym. Zaplanuje także przerwy i zaprosi opiekunów na kawę.

 

Przewodnicy – podczas wyjazdów, w większości zwiedzanych miast, zapewniamy usługi lokalnych przewodników, aby umożliwić Państwu profesjonalne zwiedzanie.

 

TOMASZ LABUS

Złap w żagle pomyślne wiatry, podróżuj, śnij, odkrywaj.

Podróżnik, pilot wycieczek, absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pasjonat kulinarnych podróży, odległych kultur i przygód. Od 9 lat związany z turystyką. Współautor bloga www.sladamimarzen.pl oraz pomysłodawca Festiwalu Podróżniczego Śladami Marzeń. W ciągu ostatnich lat mieszkał i studiował w Hiszpanii oraz odbywał wielomiesięczne podróże po Azji, Ameryce Środkowej i Europie. Zapalony kolekcjoner numizmatów oraz jednorazowych torebek cukrów z całego świata.

 

MARTIN OPACZYK

Podróżować to żyć.

Podróżnik, pilot wycieczek, organizator wycieczek zagranicznych. Absolwent Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od najmłodszych lat związany z podróżami i sportem. Żył i mieszkał w Niemczech oraz Turcji. Zorganizował wiele wypraw na Bliski Wschód oraz do Azji Centralnej. Potrafi łączyć i rozumieć zachodni świat bogatych, jak i Daleki Wschód. Dodatkowo zajmuje się bieganiem, szczególnie długodystansowych. Pasjonat sportów wytrzymałościowych.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500